Sizzling Hot

Gra Sizzling Hot – automat online w kasynie

Sizzling Hot automatPrzez stosunkowo krótki czas (od początku „zera”) twórcy studia opracowali dużą liczbę automatów do gier. Wraz z przenoszeniem się naziemnych zakładów w wirtualny rynek pojawiło się zapotrzebowanie na oprogramowanie do gier online. Dzięki ogromnemu wyborowi rozrywki kasyna online szybko wyprzedziły popularność swoich offline. Wyjaśnia to fakt, że tworzenie oprogramowania do gry jest mniej czasochłonne niż prawdziwe maszyny. Wiele automatów online przeszło kilka zmian. Teraz gracze mogą wybrać, co wolą: wersję klasyczną lub wersję innowacyjną.

Pomimo dużego asortymentu emulatorów online, niewiele jest naprawdę popularnych urządzeń, które stały się legendami świata gier. Jest mało prawdopodobne, aby nawet najbardziej doświadczeni gracze mogli wymienić ponad dwa tuziny przedmiotów. Jednocześnie ogromna większość użytkowników nazywa Sizzling Hot, znaną publiczności jako „Owoce”. Główną cechą tej gry jest to, że jest wykonywana na motywach owocowych, które są znane wielu osobom odwiedzającym zarówno kasyna stacjonarne, jak i internetowe. Sama maszyna została opracowana około 10 lat temu przez Novomatic, który jest jednym z liderów w dziedzinie tworzenia oprogramowania do gier online. Urządzenie różni się od podobnych symulatorów „owocowych” dokładnym rysunkiem szczegółów, ergonomicznym interfejsem i dużymi szansami na wygraną. Brak promocji, takich jak darmowe spiny, ale jest to jedna z niewielu wad urządzenia.

Informacje o grze Sizzling Hot

Sizzling Hot gryJeśli chodzi o strukturę, jest mało prawdopodobne, że gra w Sizzling Hot online zaskoczy fanów hazardu czymś nowym: tradycyjna kombinacja 5 bębnów i 5 linii nagród jest znana wielu. Linie wygrywające są stałe, nie można zmienić ich liczby. Struktura pola gry jest również klasyczna – 5×3, co oznacza, że ​​na każdej z rolek znajdują się 3 zdjęcia. Wiele nowoczesnych gier hazardowych, takich jak Hot Spot czy Pinball, ma znacznie bardziej zróżnicowaną funkcjonalność. Brakuje również funkcji takiej jak darmowe spiny. Ale to nie przeszkadza, że ​​„upalny” Kompot rozgrzanych do czerwoności siódemek niezmiennie zajmuje wysokie pozycje w rankingach popularności.

Symbolizm gry Sizzling Hot

Zasada gry Sizzling Hot online jest taka sama, jak w przypadku innych odmian „jednorękich bandytów”: zbieraj łańcuchy z tych samych zdjęć. Maszyna wykorzystuje obrazy znane z klasycznych „jednorękich bandytów” z kasyn lądowych: pomarańcze, wiśnie, cytryny, arbuzy i inne „gadżety”. Wśród symboli znajduje się również obraz siódemki – magicznej liczby, która przynosi szczęście, a także złotej gwiazdy. Magiczna siódemka jest najcenniejszym znakiem gry: jeśli pięciokrotnie spadnie na bębny, gracz otrzymuje 10 000 kredytów. Gwiazda służy jako rozproszenie. To prawda, w przeciwieństwie do Scatter na innych maszynach, Scatter Sizzling Hot nie aktywuje bonusów i darmowych obrotów. Ale kiedy pojawia się na boisku 2 razy, niezależnie od wygrywających linii, użytkownik otrzymuje nagrodę.

Interfejs gry

Dominującymi kolorami używanymi przy projektowaniu maszyny są fiolet i czerwony. Nad boiskiem znajduje się emblemat maszyny, a także przyciski do regulacji wielkości ekranu i głośności. Panel sterowania jest dość prosty, umieszczony pod bębnami. Funkcje gorących przycisków Sizzling hot są następujące:

 • Linia – przy pomocy tej funkcji wybierany jest zespół nagród, dla którego ustalony jest zakład;
 • Max. stopa – ustawia wysokość maksymalnej stawki w trybie automatycznym;
 • Min stawka – za pomocą tego przycisku wybiera się i dostosowuje wielkość stawki;
 • Start / Pick / Stop – przycisk wielozadaniowy, który pozwala, w zależności od konkretnej sytuacji, rozpocząć (zatrzymać) grę i odebrać wygraną;
 • Autostart Sizzling Hot – automatyczny obrót rolek gry. Jest to szczególnie wygodne, gdy potrzebujesz szybkiego uruchomienia maszyny (na przykład przy obstawianiu oferty bonusowej);
 • Darmowe spiny, gra premiowa – nie;
 • Wypłaty – tabela informacyjna ze szczegółowymi współczynnikami, odpowiadającymi różnym obrazom.

W sumie Sizzling Hot używa 8 zdjęć. Każdy z nich odpowiada określonym współczynnikom przy wygrywaniu kombinacji nagród z inną liczbą identycznych zdjęć:

 • wiśnia – x10 – x400;
 • pomarańczowy, śliwkowy, cytrynowy – x40 – x400;
 • arbuz, winogrona – x100 – x1000;
 • siedem – x200 – x10000;
 • gwiazdka – x20 – x500.

Gra ryzykowna

Jeśli uważasz, że wygrane Sizzling Hot nie są wystarczająco duże, wypróbuj grę ryzykowną. Można go aktywować do woli, po każdym udanym uruchomieniu rolek. Zadaniem uczestnika jest odgadnięcie koloru odwróconej koszuli karty do gry zaproponowanej przez rozdającego. Jeśli poprawnie zgadłeś, wygrana kwota zostanie podwojona. Jeśli odpowiedź jest nieprawidłowa, kwota zarobiona w bieżącej rundzie jest wypłacana na rzecz kasyna. Ryzyko grania w Sizzling Hot można powtórzyć kilka razy, podwajając już zwiększoną kwotę. Ale ważne jest, aby zatrzymać się na czas i nie być zbyt hazardem, aby nie pozostać z niczym.

Jeśli dopiero zapoznałeś się z automatami do gier hazardowych, możesz zagrać w Sizzling Hot za darmo, a dopiero potem – za prawdziwe pieniądze. Jeśli musisz zarejestrować się na portalu kasyna, aby grać prawdziwymi zakładami, gra demo nie wymaga rejestracji. Gra demo również nie ma ograniczeń czasowych. Istnieje mobilna wersja urządzenia oraz w dwóch wersjach. Jeśli nie chcesz pobierać aplikacji klienckiej na komputer, istnieje wersja kasyna online dostosowana do urządzeń mobilnych. Gra działa bezpośrednio w przeglądarce.

Sizzling Hot Deluxe

sizzling hot deluxe automatNa pierwszy rzut oka zaktualizowany model klasycznego urządzenia Sizzling Hot deluxe prawie nie różni się od wersji podstawowej (nie ma darmowych spinów i specjalnych symboli). W rzeczywistości są zmiany. Struktura pozostała taka sama (5 rolek, 5 linii wypłat), ale zdjęcia są bardziej żywe i starannie narysowane. Panel sterowania również przeszedł zmiany, znajduje się wygodniej. Docenią to gracze skonfigurowani na długą sesję za prawdziwe pieniądze. Teraz przyjemność z emulatora „owoców” jest znacznie większa. W Sizzling Hot Deluxe wciąż nie ma „sztuczek” w postaci bonusu lub wielopoziomowej gry premiowej, ale dla wielu użytkowników, zwłaszcza początkujących, taka prostota nie jest wadą, ale zaletą.

Sizzling Hot 6 Extra Gold

Sizzling Hot 6 extra automatKolejna zaawansowana wersja. Jeśli zmiany nie są tak oczywiste dla Sizzling Hot Deluxe, to Sizzling Hot 6 Extra Gold jest skomplikowaną, a zatem bardziej interesującą opcją. Nowy produkt Novomatic jest wyposażony w pięć bębnów, ale jeśli dokonasz dodatkowego zakładu, możliwe jest aktywowanie szóstego bębna. Można grać zarówno na pieniądze, jak iw trybie demo. Liczba punktów na linię waha się od 1 do 5. Największa liczba punktów na obrót wynosi 25. Na dole maszyny znajdują się przyciski kontrolne, tablica informacyjna, a także przycisk uruchamiania gry hazardowe ryzykownej. Współczynnik zwrotu określony przez firmę produkcyjną wynosi 95,09%.

Jeśli gracz aktywował 5 bębnów, wówczas tworzenie łańcuchów nagród odbywa się w kierunku od lewej do prawej. Kiedy zaczyna się szósty bęben, zwycięskie kombinacje liczą się w obu kierunkach. Maksymalna stopa wzrostu stawki wynosi x15000. Opcjonalnie możesz wysłać wygrane na konto depozytowe lub aktywować grę premiową. Proponuje się, podobnie jak w podstawowej wersji urządzenia, odgadnąć kolor zamkniętej karty. Zasada rundy ryzyka jest taka sama: jeśli odpowiedź jest prawidłowa, kwota wygrana w ostatnim spinie podwaja się, jeśli jest niepoprawna, zostaje anulowana. Symbole w Sizzling Hot 6 Extra Gold są takie same jak w jednostce podstawowej. Dziki nie jest, Rozproszenie to zdjęcie z gwiazdą. Gwiazdka i siedem to najbardziej dochodowe symbole. Liczenie na darmowe spiny również nie jest konieczne.

Czy mogę pokonać automat wideo Sizzling Hot Deluxe?

W Internecie można znaleźć strategie „win-win”, które według ich autorów obiecują fantastyczne zyski w Sizzling Hot Deluxe za prawdziwe pieniądze. Ale jeśli nie chcesz głupio „scalić” bankrolla, nie powinieneś uciekać się do takich strategii. Powodem jest to, że kombinacja znaków tworzy wbudowany generator liczb losowych. Matematyczna przewaga kasyna została ustalona na etapie tworzenia oprogramowania Sizzling Hot Deluxe i innych instrumentów pochodnych. Zakład hazardowy kupuje gotowe oprogramowanie bez dostępu do ustawień. Możliwe, że grając w strategię, wygrasz. Ale to nie będzie wynik „poprawnej” gry hazardowe, ale czysty przypadek.

Istnieje jednak kilka zasad, które mogą pomóc ci pozostać w Sizzling Hot Deluxe dłużej (i być może trafić do jackpota). Kilka wskazówek od doświadczonych graczy do początkujących:

 • wielkość zakładów. Wielu graczy w Sizzling Hot Deluxe poleca średnie i duże zakłady. Powodem jest to, że urządzenie ma dość wysoki procent zwrotu (wśród automatów wideo od Novomatic, jest uważany za jeden z najbardziej „dających”. Drugim powodem są hojne stawki, aby zwiększyć stawki. Jeśli gra jest zbyt ostrożna, nagrody będą skąpe. Osobliwością automatu jest nagroda kombinacje zdarzają się dość często, ale w gruncie rzeczy są to nisko opłacane łańcuchy;
 • gra ryzykowna. Wskazane jest użycie go, jeśli nagroda jest niewielka i nie więcej niż 3 razy. Jeśli zarobiona kwota jest wystarczająco duża, lepiej nie kusić losu i przypisywać go do depozytu. Nie ma darmowych spinów, więc turniej ryzyka to realna szansa na zwiększenie zarobionej kwoty;
 • zarządzanie bankrollem. Jeśli ustawiłeś określony limit w grze Sizzling Hot Deluxe, powinieneś się go stosować. Jeśli masz ochotę zwiększyć bankroll o połowę, mając nadzieję na odzyskanie pieniędzy w tym samym czasie – weź to jako ograniczenie do następnej darmowe gry;
 • Automat do gry Sizzling Hot deluxe i jego kolejne wersje należą do kategorii automatów wideo o średnim poziomie zmienności. Dlatego możesz zwiększyć szanse na wygraną ze względu na długą grę (300-400 spinów podczas rundy). Nie powinieneś zapominać o limicie. Stracić ustaloną kwotę – przestań!

Zanim zaczniesz grać w Sizzling Hot Deluxe na prawdziwe pieniądze, przetestuj maszynę w bezpłatnej wersji. Pomoże to zrozumieć wszystkie niuanse procesu i zapoznać się ze współczynnikami zwiększania stawek z góry.