Craps

Kości internetowe

Dice online to wciągająca i szybka gra, która jest znana od czasów starożytnych, a zatem jest szeroko rozpowszechniona na całym świecie. Na pierwszy rzut oka wydaje się to skomplikowane ze względu na wiele zakładów, których znaczenie należy przestudiować, zanim usiądziesz przy stole do gier online.
Kości mają kilka zalet:

 • możesz postawić na najbardziej utytułowanego uczestnika i zarobić na nim;
 • wystarczy kilka rzutów, aby wygrać dużą kwotę;
 • w wielu odmianach kości kasyna online mają 2% przewagę.

Istnieją takie rodzaje gier:

 1. Otwórz.
 2. Uproszczone.
 3. W banku lub w Las Vegas.
 4. Nowy Jork.

Kości internetowe różnią się od grania w prawdziwym życiu tym, że rzuty wykonywane są przez symulator. Gracz musi tylko odgadnąć liczbę, a zasady i rodzaje zakładów w kościach online są takie same jak w ich prawdziwych odpowiednikach.

Graj w kości na prawdziwe pieniądze

Aby otrzymać prawdziwe wygrane, uczestnik powinien zapoznać się z zasadami gry w kości. Dla początkujących gra jest trudna, ponieważ istnieje wiele zakładów, chociaż zasady są proste. Konieczne jest szczegółowe zbadanie stawek, aby ustalić, które z nich należy wprowadzić i kiedy. O wyniku gry decyduje szczęście. Przed rozpoczęciem gry na prawdziwe pieniądze powinieneś wypróbować wersję demo. Oferuje to każde kasyno online. Dzięki temu gracz będzie mógł poćwiczyć, ustalić dla siebie, czy ta gra jest dla niego odpowiednia.

Kiedy gracz zdobędzie wystarczające doświadczenie, powinieneś przełączyć się na prawdziwy tryb gry. Najważniejsze jest ustalenie dla siebie akceptowalnej ilości pieniędzy, które gracz jest skłonny wydać na kości. Ważne jest, aby móc zatrzymać się w odpowiednim momencie.

Rodzaje zakładów w kościach online

Kości online obejmują następujące rodzaje zakładów:

 1. Pass Line – wykonywane w drugiej części rundy.
 2. Don’t Pass Line – przeciwieństwo Pass Line.
 3. Come – wykonywane niezależnie od etapu rundy, jeśli wypadła liczba Punktów. Jeśli suma wynosi 7 lub 11, uczestnik wygrywa, jeśli 2, 3, 12 – przegrywa.
 4. Don’t Come – przeciwieństwo Come.
 5. Kursy Pass Line – zwiększa poprzednio postawiony zakład Pass Line, jeśli pojawi się liczba punktów.
 6. Kurs Don Don’t Pass Line – zwiększa poprzednio dokonaną liczbę Don’t Pass Line, gdy pojawi się liczba punktów. Wypłaty mają takie same współczynniki jak kursy Pass Line.
 7. Kurs Come – zwiększa już postawiony zakład Come po wyświetleniu liczby Punktów.
 8. Don’t Come Odds – przeciwieństwo Come Odds, okazuje się być zwycięskim w tych samych przypadkach co Don’t Come.
 9. Win / Place – zrobione tak, aby przed pojawieniem się cyfry 7 pojawiały się liczby od 4 do 10.
 10. Przegrana jest przeciwieństwem Wygrana / Miejsce. Gracz stawia go, gdy jest pewien, że numer 7 pojawi się przed pozostałymi liczbami, z wyjątkiem 12 i 11.
 11. Big 6 i 8 – używane, gdy gracz jest pewien, że 6 lub 8 pojawi się przed rzutem 7. Jest podobne do Win / Place.
 12. Hard Way – zakład na podwójne przed 7.
 13. Pole – robi się to z pewnością, że liczby od 5 do 8 nie wypadną.

Oprócz tego istnieją zakłady na określone liczby, za które wypłaty są wyższe.

Jak obstawiać zakłady w kości

Podczas gry w kości w kasynie online sekwencja działań jest następująca:

 1. Pierwszy gracz, nazywany strzelcem, rzuca kośćmi, a pozostali uczestnicy stołu obstawiają jego wynik. Ponadto wszyscy gracze obstawiają przeciwko klubowi gier.
 2. Z pięciu kostek oferowanych strzelającemu wybiera dwie dowolne.
 3. Następnie gracze stawiają swoje początkowe zakłady. Strzelec wykonuje pierwszy – na podstawie wyniku pierwszego rzutu przed jego wykonaniem. Reszta graczy stawia Pass, Don’t Pass, Odds, Proposition.
 4. Odbywa się pierwszy rzut, który zadecyduje, które zakłady są wygrane, które zakłady są przegrane, a kto następny weźmie udział w rundzie.
 5. Gracze obstawiają rzut do punktu. Zdaj, nie zdawaj, kursy, propozycja, chodź, nie przychodź są tutaj odpowiednie.
 6. Następnie rzuć kośćmi, aby pojawił się punkt. Rzut strzelca określa, które zakłady przegrywają, a które wygrywają.

Jak wygrywać w kości

Ponieważ kości to gra szczęścia, nie można doradzić unikalnej strategii, która zapewni stuprocentową wygraną. Ani gracze, ani krupier nie mogą wpływać na wynik rundy. Dlatego, aby osiągnąć maksymalne korzyści, warto kierować się poniższymi wskazówkami:

1. Ustaw sobie limity liczby i kwoty zakładów. W kości online można grać w nieskończoność, ale będzie to miało zły wpływ na portfel. Ponadto gracz musi dowiedzieć się, ile chce wygrać. Optymalny limit przegranej lub wygranej to 20%. Wtedy nie musisz brać pożyczki na pokrycie kosztów hazardu.

2. Stawiaj małe zakłady. Wielkość jednego zakładu nie powinna przekraczać 1/20 lub nawet 1/50 całkowitego kapitału. To szansa nie tylko na wygranie rund z zyskiem, ale także na zbyt szybkie przegranie pieniędzy. Obstawiając zakłady, musisz wykazać się znajomością urządzenia do hazardu i swoją wiedzą. Doświadczonym graczom zaleca się trzymanie się linii zakładów, które już stworzyły szanse. Zasadniczo stawiają na 6 i 8. Dzięki tej strategii możesz pozostać na plusie bez nawet dużej wygranej.

3. Zachowaj zdrowy rozsądek. Wielu zawodników denerwuje się, gdy zawodzi zaplanowana formacja. Stres powoduje, że popełniają błędy i tracą więcej pieniędzy. Dlatego, gdy gracz odczuwa napięcie nerwowe, należy przestać grać, w przeciwnym razie skutki błędnych decyzji będą tragiczne.

Zasady gry w kości

Gra rozpoczyna się od zakładu rzuconego przez strzelca, czyli gracza rzucającego kostką. Następnie następuje rzut dwoma kostkami, które przed ostatecznym lądowaniem uderzają w przeciwną stronę stołu. Na ekranie gry w kości online te akcje są symulowane. Następnie prawo do wykonania rzutu przechodzi na kolejnego uczestnika. Gracze rzucają kośćmi jeden po drugim w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara.

Rozgrywka podzielona jest na rundy, a te z kolei na rzuty: Come Out, Point. Come Out rozpoczyna rundę, a jeśli kończy się crapsem, oznacza to, że wypadnie 2,3,12, to zakłady Pass Line są przegrane. Kiedy rzut kończy się 7, 11, wygrywają uczestnicy, którzy postawili zakład na Pass Line. Jeśli wypadną liczby 4, 5, 6, 8, 9, 10, stają się punktami, a następnie rozpoczyna się druga część rundy.

Jeśli w drugim rzucie gracz ponownie wyrzuci kropkę, zakłady Pass Line wygrywają. Wynik 7 oznacza, że ​​zakłady Pass Line są przegrane i rozpoczyna się nowa runda.

Aby grać w kości, stół jest podzielony na trzy sekcje: centrum z „trudnymi zakładami” – hardway, zakłady samego kasyna lub zakłady z wysokimi kursami oraz dwie krawędzie, na których można postawić Field, Place, Odds, Don’t Come, Come, Don ‘ Pass, Pass.

Bonusy do kości

Aby otrzymywać oferty bonusowe od kasyn online, w których można obstawiać kostkami, musisz się zarejestrować. Do programu lojalnościowego ubiegają się wyłącznie upoważnieni członkowie klubów gier. Najpopularniejszym bonusem w kasynie online jest bonus bez depozytu. Rejestrując się, gracz natychmiast go otrzymuje. Ale powinieneś przeczytać zasady obstawiania bonusów. Niektóre promocje mogą być używane według uznania gracza, podczas gdy inne są przeznaczone wyłącznie dla określonych gier. Na przykład, jeśli bonus jest oferowany w postaci określonej kwoty pieniędzy, można go wydać na zakłady.

Graj w kości na telefonie komórkowym

Nowoczesne kasyna online oferują klipy wideo, które można odtwarzać na urządzeniach przenośnych, takich jak smartfony lub tablety. Jest to wygodne dla wielu graczy, którzy mają dostęp do swojej ulubionej gry z całego świata. Programiści używają teraz technologii, które nie zniekształcają obrazów ani dźwięku na urządzeniach mobilnych. Responsywna wersja kości nie różni się od wersji w pełni funkcjonalnej. Tutaj możesz:

 1. Wybierz żądany typ gry.
 2. Wykonuj rzuty za pomocą symulatora.
 3. Obstawiaj zakłady.
 4. Zasil swoje konto, aby obstawiać zakłady lub wypłacać wygrane środki.

Kości można uruchomić na urządzeniach z systemem Windows, iOS, Android.

Strategie obstawiania w kości

Craps różni się od innych gier stopniem trudności, więc istnieje wiele strategii dla graczy z doświadczeniem średnio- i zaawansowanym. Początkujący powinien nauczyć się kilku strategii i stawiać małe zakłady.

Najłatwiejszym zakładem w kości jest Pass Line w pierwszej połowie rundy. Gracz, który to zrobił, musi być przygotowany na następujący wynik: wygrywa, jeśli wypadnie 7 lub 11, podwójną wygraną, jeśli wypadnie punkt lub dowolna liczba, przegraną, jeśli wypadnie gra w kości (2,3,12).

Początkujący gracze stosują następującą popularną strategię – naprzemiennie jeden Pass Line z kilkoma zakładami Come Line. Schemat ich użycia jest następujący:

 1. Pass Line jest wykonany.
 2. Gracz rzuca kośćmi.
 3. Uczestnik stawia pojedynczy lub podwójny zakład.
 4. Następnie następuje linia Come Line.
 5. Rzuć kostką.
 6. Pojedynczy lub podwójny zakład jest powtarzany, po czym następuje ponownie Come Line.
 7. Rzuć kostką.

Doświadczeni gracze preferują następujące strategie:

 1. „All-in”: uczestnik stosuje dowolną strategię, ale na koniec stawia wszystkie pieniądze na rzut.
 2. „Procent banku” lub „dynamiczny bank”: gracz tworzy stały procent banku jako zakład.
 3. Martingale: zakłady są podnoszone do momentu, gdy gracz wygra.
 4. „Anti-Martingale”: jeśli przegrasz, stawka zostanie podwojona.

Jeśli jesteś początkującym, zalecamy wypróbowanie darmowe gry online, aby opracować swoją strategię.

Wskazówki dotyczące zarządzania zakładami w kości

Doświadczenie jest ważne dla umiejętności prawidłowego kształtowania stawek. Kiedy rekrutuje go początkujący, powinien przestrzegać następujących zaleceń:

 1. Ponieważ kości są dość skomplikowane dla początkującego gracza, powinien on uruchomić wersję demonstracyjną gry w kości w kasynie online, przestudiować zasady i spróbować swoich sił. Wtedy możesz zacząć grać na prawdziwe pieniądze.
 2. Nie ma potrzeby zwracania uwagi na zakłady innych graczy, ponieważ wszyscy uczestnicy grają nie przeciwko sobie, ale przeciwko kasynu.
 3. Kasyna online z zakładami Pass Line mają przewagę 1,41%. Pozostałe zakłady zapewniają klubowi gier jeszcze więcej korzyści, ale gracze również otrzymują za nie wysokie wypłaty.
 4. Początkującym zaleca się rozpoczęcie od Come Line, Don’t Pass Line, Come, Don Don’t Come lub Pass Line, czyli niskie stawki. Po zdobyciu doświadczenia możesz ustawić się na środku stołu.
 5. Nowy gracz nie powinien zaczynać od Hard Ways, Zakładów Proposition (Any), Big 6, 8; Pole.

Stosując strategie, gracz powinien ufać swojej intuicji, a także własnemu doświadczeniu.

Historia kości

Legenda głosi, że pomysł stworzenia gry przyszedł do głowy średniowiecznemu prałatowi Wilhelmowi z Tyru, który szukał rozrywki dla rycerzy biorących udział w wyprawach krzyżowych. Według innej wersji żołnierze starożytnego Rzymu używali do gry kości wieprzowych, od których pochodzi nazwa.

Współczesne kości i główny wariant gry – „kości” – pojawiły się w USA w Luizjanie. Tam za jego przodka uważa się bogatego francuskiego rolnika Bernarda Xavier de Marigny. W krajach Nowego Świata kości były bardzo popularne, podobnie jak inne gry kasynowe. Zachował niektóre ze starych tradycji i zasad, ale wymyślili go głównie Amerykanie.

Kości nie straciły na znaczeniu podczas drugiej wojny światowej, kiedy to żołnierze armii amerykańskiej, podobnie jak ich starożytni rzymscy koledzy, również gromadzili się do gry. W latach 40. w ubiegłym wieku John Wynn wprowadził kości do kategorii gier kasynowych. Wprowadzili nowe zasady, koncepcje „prawidłowego” i „nieprawidłowego” zakładu, a także „Don’t Pass”, obstawianie na strzelca i przeciwko strzelcu. Kości były bardzo popularne w kasynach w Nevadzie. Kiedy w 2000 roku pojawiły się pierwsze kluby gier online, nie zapomniano o grze w kości.

Kości internetowe: FAQ

 • Jak grać w kości?

  Należy zapoznać się z zasadami, przestudiować stawki i kolejność rzucania kostkami. Aby zdobyć doświadczenie dla początkujących, zalecamy uruchomienie demo gry w kości w kasynie online.

 • Czym kości online różnią się od gier na żywo?

  Zasady, zakłady i strategie pozostają niezmienione, ale kostką rzuca symulator. Wynik tej akcji, podobnie jak w wersji live, pozostaje nieprzewidywalny.

 • Czy powinienem obstawić konkretną liczbę, aby wygrać?

  Nie, to nie jest konieczne. Istnieje wiele innych stawek.

 • Czy można grać w kości z prawdziwym krupierem?

  Tak, taką możliwość dają pokoje na żywo w wielu kasynach online. Istnieją tabele z różnymi odmianami kości. Kości na żywo są bardzo zbliżone do gry na żywo, ale zamiast gracza, symulator wykona rzut. Możesz obserwować działania krupiera i innych graczy online.

 • Jakie strategie mają kości?

  W przypadku kości wymyślono określone strategie, ale są też schematy używane w innych grach: d'Alembert, martingale. Powinieneś wybrać strategie, które przyniosą graczowi największe korzyści.

Wniosek

Kości to popularna rozrywka w kasynach online. W tej grze pozytywny wynik pojedynczego gracza zależy od szczęścia i szansy. W związku z tym warto odpalić grę, by poczuć prawdziwego ducha podniecenia. Nie można wpływać na wyniki rundy. Ale istnieje kilka strategii pracy, które są szczególnie przydatne dla początkujących. Przed rozpoczęciem gry zapoznaj się z zasadami. Są nieskomplikowane i szybko się uczą. Ważne jest, aby poznać zakłady, ich możliwości i zastosowanie, ponieważ o wyniku rund decydują zakłady postawione przez gracza.

Ostatnia modyfikacja 01/14/2022