Netent

Historia dostawcy

Netent

Netent to legendarna marka zatrudniająca 1000 pracowników. Siedziba firmy znajduje się w Szwecji, ale dostawca jest uważany za międzynarodowy, ponieważ biura znajdują się na wyspach Gibraltar i Malta. Potwierdzeniem profesjonalizmu i zdolności pracowników do tworzenia wysokiej jakości oprogramowania jest ich szybka popularność. Marka Netent potrzebowała 6 lat (od 1996) od momentu jej powstania.

Cechy gier Netent

Grafikę slotów wideo firmy wyróżnia szczegółowe renderowanie małych elementów. Tworząc postacie i projekty, specjaliści biorą pod uwagę potrzeby klientów kasyn online, ich potrzeby psychologiczne i estetyczne. Automaty Netent mają wysoki procent zwrotu. RTP ma średnią wartość 95-98%. Zaletą firmy jest to, że jej pracownicy jako jedni z pierwszych rozpoczęli produkcję oprogramowania opartego na HTML5. Dlatego gry Netent działają na każdym urządzeniu: tabletach, smartfonach, laptopach czy komputerach osobistych. Szybko się ładują i działają stabilnie niezależnie od przeglądarki.

Akompaniament muzyczny do automatów wideo NetEnt jest oryginalny. Gry są nastawione na urządzenia mobilne. Ich cechą jest duża wariancja. Ponieważ gry producenta są różnorodne, ale można je łączyć, daje to graczom możliwość wygrania ogromnych pieniędzy dzięki obecności jednej puli nagród. Znany jest przypadek z 2015 roku, kiedy gracz otrzymał około 17 milionów euro na automacie Mega Fortune.

Wygrane NetEnt nie są cykliczne. Deweloper jako jeden z pierwszych porzucił ten pomysł, preferując, aby cykl kończył się na różne sposoby: dokładnie w czasie, szybciej lub wolniej. Ze względu na nieprzewidywalność wyniku, duch hazardu graczy rozpala się coraz bardziej.

Najlepsze gry Netent

Wśród slotów dostawcy Internetu na uwagę zasługują:

 1. Emoji Planet to nowy automat wydany w 2017 roku. Jej fabuła oparta jest na emotikonach. Automat ma piękny wygląd, animacje na żywo i akompaniament muzyczny. Osobliwością automatu jest całkowity brak linii. Zwycięstwo jest osiągane, gdy ikony sąsiednich komórek tworzą kombinacje. W grze jest 5 rund bonusowych.
 2. Gonzo’s Quest – legendarny automat, dzięki któremu rozpoznawany jest producent firmy Netent. Jej fabuła koncentruje się na przygodach starożytnej cywilizacji w poszukiwaniu bogactwa. Głównym bohaterem jest Gonzo, który szuka przygody z mapą w ręku. Slot wyróżnia się tym, że jako pierwszy został wydany w formacie VR.
 3. Jack’s VR World to gra oparta na technologii VR. Posiada kolorową grafikę i ciekawą fabułę.
 4. Space Wars to popularny automat do gier o tematyce kosmicznej.
 5. Koi Princess to automat zaprojektowany w stylu japońskiego anime. Dlatego muzyka tutaj jest zaczerpnięta z tradycyjnej muzyki japońskiej. Interesująca jest również runda bonusowa, w której gracz stawia podwójny zakład i zwiększa szansę na wygranie dużej nagrody.
 6. Starburst to owocowy automat w stylu retro. Ma jasną animację i dobrze zaprojektowany dźwięk. Jest tutaj 5 bębnów i 10 linii wypłat.

Funkcje i zalety dostawcy

Netent jest popularny wśród bywalców kasyn online ze względu na:

 • możliwość transmisji gier na żywo w jakości HD;
 • obecność progresywnego jackpota;
 • możliwość uruchamiania automatów na urządzeniach mobilnych, ponieważ gry są w pełni dostosowane do trybu urządzeń przenośnych;
 • obecność licencji z Malty, Curacao, Wielkiej Brytanii, Cypru i prowizji od gier z innych krajów.

Odpowiedzi na popularne pytania

 • Kim jest Netent?

  To internetowy dostawca automatów do gier, który istnieje na rynku gier hazardowych od ponad 20 lat. Tworzy licencjonowane oprogramowanie: automaty wideo, gry karciane, kasyna na żywo.

 • Czy dostawca ma licencję?

  Tak, prawne działania firmy potwierdzają dokumenty wydawane przez komisje gier w wielu krajach. Dzięki temu gracz ma pewność bezpieczeństwa.

 • Jakie gry ma Netent?

  Dostawca oferuje automaty do gier, gry na żywo, automaty wideo z progresywnymi jackpotami, gry karciane, poker wideo i inne rozrywki.

 • Jakie są najpopularniejsze gry Netent?

  Są to automaty wideo Gonzo's Quest, Lost Relics, Starburst, Jumanji Slot, Jack and the Beanstalk, Hotline, The Invisible Man. Mają kolorową grafikę, muzykę, rundy bonusowe, w których dodatkowo można wygrać nagrodę.

 • Czy Netent może zagwarantować uczciwość gry na swoich automatach?

  Tak. Generatory liczb losowych w gniazdach są poprawnie skonfigurowane. Ich stan sprawdzają niezależne komisje ATF, Akredytowane Ośrodki Badawcze. Gracze otrzymują bezpieczne i niezawodne oprogramowanie, które zapewnia uczciwą grę i uczciwe wypłaty.